Renegerating Mask 

Per fytyre te thate dhe te dehidratuar. Perberja me Kolagjen dhe Glicerine qe eleminon qelizat e vdekura ne siperfaqen e lekures. Hidraton dhe frenon plakjen e parakoheshme. Ben terheqjen e lekures dhe jep efekte rigjeneruese.